Dünyanın en büyük 2., Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı olan İMOB, 22 Ocak Salı günü Yeşilköy CNR EXPO’da kapılarını açtı. Çağın Ofis Mobilya olarak bizler de İMOB İstanbul Mobilya Fuar HALL-3 No: 186 da yerimiz aldık.

Bu seneki fuara AR-GE çalışmalarımız ile insan sağlığını düşünerek, teknoloji ile ofis mobilyalarını birleştirerek oluşturduğumuz Akıllı Ofis konsepti ile katıldık.

Fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği AR-GE  kapsamında tasarladığımız Akıllı Ofis Konsepti’nde; Hareketli Masa sisteminden projeksiyon ve projeksiyon perdesine, hareketli dolaptan gizli kasa sistemine, Işık sisteminden klimaya ve televizyona kadar ofiste ihtiyaç duyulan materyalleri teknoloji ile birleştirerek, Ses komutları, Tablet ve El hareketleri ile yönetimini sağlıyor.

Fuarda Akıllı Ofis konseptinin yanında üretmiş olduğumuz inovatif tasarımlar ile
Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi sergiliyoruz.

600 katılımcının yer aldığı ve 170 bin ziyaretçinin beklendiği fuar, 27 Ocak Pazar gününe kadar devam ediyor. ABD, Romanya, Moldova, Mısır gibi 35 ülkeden markalar fuarda yer alırken, aynı zamanda yaklaşık 130 ülkeden 60 bin yabancının da ağırlanması bekleniyor.

Kategoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir