Dünyanın en büyük iki mobilya fuarından biri olan CNR İMOB 15.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı ve 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Türk ofis mobilya sektörünün önemli oyuncularından ‘Çağın’  yeni ofis tasarımlarını ve yeni akıllı ofis mobilya konseptini 15. CNR İMOB – Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, HALL-3 No:186 da yer alan 188  ‘lik standında görücüye çıkarak.

 “Her Çağın Ofis Mobilyası” olma anlayışıyla, ulusal ve uluslararası çok sayıda ofis, otel ve kamusal alan için mobilya ve iç mimari çözümleri üreten Çağın Ofis Mobilyaları;

  • Akıllı Ofis,
  • Minimal Tasarımlı Yönetici Ofis Mobilyaları,
  • Modern Ofis Çalışma Takımları vb…

inovatif çözümlerini dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere sergileyecek. İç mimarlardan oluşan uzman personeli ve ar-ge yatırımlarıyla ofis mobilya sektörüne %100 yerli sermaye ile hizmet sunan ‘Çağın’ sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yepyeni çözümler üretmeye devam ediyor. Bu doğrultuda %100 yerli üretimi ile oluşturduğu ÇAĞIN TECHNO OFİS’ lerinin tanıtımını da İMOB fuarında gerçekleştirecek.

IMOB 15. uLUSLARARASI MOBİLYA FUARI

Çağın Ofis Yönetim Kurulu Başkanı ‘Murat Sarı’ Fuarı Değerlendirdi!

Kamu kuruluşlarından belediyelere, sağlık kuruluşlarından restoran ve cafelere, finans sektöründen medya kuruluşlarına dek birçok farklı alanda ofis mobilyaları konusunda projeler gerçekleştirdiklerini belirten Murat Sarı, 2019’da bayilik ağlarını genişleteceklerini ifade etti.   Sarı; “Bu yılın sonuna kadar yurt içi ve yurt dışında A plus hizmet sunan, uygun fiyat ve kaliteyi bir arada barındıran yepyeni bir bakış açısına sahip bayilik ağı oluşturmayı hedefliyoruz. Yapılanmanın ardından özellikle Avrupa, Afrika ve Ortadoğu coğrafyasında ofis mobilyaları konusunda ülkemizin adını duyurmak, marka bilinirliğimizi artırmak istiyoruz” diye konuştu.

Sarı, bu nedenle dünyanın en önemli mobilya fuarlarından birisi olan ve 160 Binden fazla  yerli ve yabancı ziyaretçiyi hedefleyen İMOB’da yer almak, bizim için oldukça önemli.” dedi.

CNR İMOB ziyaretçileri THY ile indirimli uçacak!

CNR İMOB’un “Resmi Hava Yolu” Türk Hava Yolları oldu. Fuar ziyaretçileri, CNR Holding ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Turkish Conventions üzerinden %20 indirimli seyahat edebilecek.

İndirimli Uçak biletleri ile iligli Çağın Ofis Mobilyaları dış ticaret temsilcisi ile irtibata geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ya da online olarak aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC adresini ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak etkinlik kodu “016TKM19”  ile ilerleyebilirsiniz.

 

IMOB fuarı için ücretsiz e-davetiye

IMOB Fuarı için ücretsiz e-davetiyenizi  aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

IMOB Fuarı yurtiçi için e-davetiye;

https://bilet.cnrexpo.com/form.aspx?web_id=365&TicketType=Invitation&PromotionCode=2581372879

 

IMOB Fuarı yurtdışı için e-davetiye;

https://bilet.cnrexpo.com/en/form.aspx?web_id=365&TicketType=Invitation&PromotionCode=2581372879

 

Özel Ofis Tasarımlarıı

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir